دانلود فیلم و سریال | دانلود آهنگ - آپتم

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سریال زن درون دیوار The Woman in the Wall 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال زن درون دیوار یک روز صبح وقتی لورنا بردی از خواب بیدار می شود، جسد زن ناشناسی را در خانه اش پیدا می کند. از آنجا که او مدت هاست گاه و بیگاه در خواب راه می رود، گمان می کند این قتل کار خودش است.

سریال بادهای تاریک Dark Winds 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال بادهای تاریک : در پایگاه مرزی دورافتاده ای در شهر سرخپوستی «ملت ناواهو» در سال 1971، چندین جنایت که به ظاهر به هم نامرتبط اند اتفاق می افتند. دو مامور پلیس هنگام گشتن به دنبال سرنخ ها، با خاطرات ناگوار گذشته خود رو به رو می شوند.

سریال دیپلمات The Diplomat 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال دیپلمات : لورا سیموندز، سفیر بریتانیا در بارسلونای اسپانیا است که به همراه همکارش سعی دارند از هم وطنان خود که در کاتالونیا به دردسر افتاده اند محافظت کنند.

سریال ساحل شمالی North Shore 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال ساحل شمالی وقتی کارآگاهان بریتانیایی و استرالیایی برای حل معمای یک قتل با یکدیگر همراه می شوند، پرده از دسیسه ای بر می دارند که عواقب سیاسی بین المللی و اختلاف فرهنگ ها را در پی دارد.

سریال بی پایان Infiniti 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال بی پایان : جسدی روی پشت بامی در قزاقستان پیدا می شود که متعلق به فضانوردی آمریکایی به نام آنتونی کرز است؛ اما او در حال حاضر در ایستگاه فضایی بین المللی است. یک فضانورد فرانسوی به همراه یک پلیس قزاق به دنبال حل این تناقض اسرارآمیز هستند.

سریال آخرین حرف او به من The Last Thing He Told Me 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال آخرین حرف او به من : داستان زنی است که به دنبال آن است بفهمد چرا شوهرش به طرز مرموزی ناپدید شده و برای این کار باید با دختر شانزده ساله شوهرش ارتباط خوبی برقرار کند.

سریال دختر نامرئی The Invisible Girl 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال دختر نامرئی یک پدر و دخترش درگیر تحقیقات درباره قتل دختری نوجوان در شهر زیبای کاردنا می شوند. آن ها مجبورند برای حل این پرونده قتل که آرامش شهر را بر هم زده، اختلافات خود را کنار بگذارند.

سریال صید The Catch 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال صید اد در خفا به سر می برد و خانواده اش ابهامات زیادی درباره وقایع اخیر در سر دارند. پس از آنکه حقیقت آشکار می شود، اد باید به تنهایی به مقابله با دشمن دیرینه خود برود و با این احتمال کنار بیاید که گناهانش ممکن است به قیمت از دست دادن زندگی اش تمام شود.