دانلود فیلم و سریال | دانلود آهنگ - آپتم

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سریال اکولایزر The Equalizer 2021						 | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال اکولایزر : درباره رابین مک کال است، زنی اسرارآمیز با گذشته ای مرموز. او از مهارت های گسترده اش استفاده می کند تا به کسانی که پناهی ندارند کمک کند. در چشم بسیاری از مردم، مک کال مادری معمولی است که سرش گرم بزرگ کردن دختر نوجوانش است. اما در چشم معدود افراد مورد اطمینانش، او «اکولایزر» است، یک فرشته نجات ناشناس و مدافع حقوق ستم دیدگان که در مسیر رستگاری خویش، مصمم و سرسخت است.

سریال خیابان شصت و یک 61st Street 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال خیابان شصت و یک : در جریان یک عملیات دستگیری دلالان مواد مخدر، افسر پلیسی جان خود را از دست می دهد و موزز جانسون، ورزشکار سیاه پوست آینده دار دبیرستانی، به جرم عضو بودن در گروه مواد مخدر دستگیر می شود. فرانکلین رابرتز وکیلی است که پرونده جانسون را قبول می کند؛ چون متوجه می شود این پرونده پتانسیل سرنگون کردن نظام قضایی شیکاگو و به چالش کشاندن فساد و نژادپرستی همه گیر آن را دارد. این مجموعه با تحقیقات فراوان درباره تاریخ شهر شیکاگو و با استفاده از تجربه های شخصی مدیر تولید و نویسنده سیاه پوست آن ساخته شده که پیش از وارد شدن به دنیای فیلم و تلوزیون، خودش افسر پلیس شیکاگو بود.

سریال فقط قتل های این ساختمان Only Murders in the Building 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال فقط قتل های این ساختمان : این سریال جذاب درباره سه غریبه ای است که وسواس جنایت واقعی دارند و ناخواسته درگیر یکی از این جنایات می شوند...

سریال کودک دلبند Dear Child 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال کودک دلبند فرار پر رمز و راز زنی از اسارت هولناکش توجه کارآگاهان را به داستان مبهم و تلخ گم شدن او در سیزده سال پیش جلب می کند

سریال گرداب Vortex 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال گرداب در سال 2025، به لطف تکنولوژی جدید، ماموران پلیس می توانند خود را در صحنه های جرم که در واقعیت مجازی بازسازی شده، غرق کنند تا بتوانند تحقیقات خود را به ثمر برسانند.

سریال دوشیزه اسکارلت و دوک Miss Scarlet and the Duke 2020             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال دوشیزه اسکارلت و دوک : درمورد دوشیزه ای باهوش به نام «اسکارلت» می باشد که در قرن نوزدهم میلادی به پلیس «اسکاتلند یارد» در حل پرونده های جنایی کمک می کند.

سریال پناهگاه هارلان کوبن Harlan Cobens Shelter 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال پناهگاه هارلان کوبن : مادر میکی در کمپ ترک اعتیاد است، پدرش از دنیا رفته، خاله اش اعصاب خردکن است و در نیوجرسی به مدرسه جدیدی می رود. وقتی یک پیرزن ترسناک به میکی می گوید پدرش فوت نکرده، فکر می کند دارد دیوانه می شود.

سریال ارین کارتر کیست Who Is Erin Carter 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال ارین کارتر کیست ارین کارتر یک معلم بریتانیایی در اسپانیا درگیر سرقتی از یک سوپرمارکت می شود. زمانیکه یکی از سارقان ادعا می کند او را می شناسد، زندگی ارین در معرض نابودی قرار می گیرد.