دانلود فیلم و سریال | دانلود آهنگ - آپتم

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

فیلم دنیا یک تله است Jagame Thandhiram 2021             با لینک مستقیم | آپ تم

خلاصه داستان :

در فیلم دنیا یک تله است : زمانیکه گانگستری بی خانمان و باهوش، عضو گروه تبهکار خارجی ای می شود که در تلاش برای از بین بردن گروه رقیبشان هستند، در دو راهی انتخاب بین خیر و شر مردد می شود.

فیلم کی جی اف 2 K.G.F: Chapter 2 2022             با لینک مستقیم | آپ تم

خلاصه داستان :

در فیلم کی جی اف 2 : سرزمین آغشته به خون کولار طلا فیلد (KGF) اکنون صاحبی جدید دارد. راکی که نامش ترس را در دل دشمنانش ایجاد می کند. متحدان او به راکی ​​به عنوان ناجی خود نگاه می کنند، دولت او را تهدیدی برای نظم و قانون می داند. دشمن

فیلم رستاخیز Resurrection 2022             با لینک مستقیم | آپ تم

خلاصه داستان :

در فیلم رستاخیز داستان زنی توانمند، منضبط و موفق به نام مارگارت را روایت می کند که همه چیز را در زندگی تحت کنترل دارد. البته هنگامی که مردی گستاخ و شرور به زندگی او باز می گردد، اوضاع دستخوش تغییراتی می شود که...

فیلم گزارش اقلیت Minority Report 2002             با لینک مستقیم | آپ تم

خلاصه داستان :

در فیلم گزارش اقلیت در آینده، یک تکنولوژی پیشرفته به نیروهای پلیس این قدرت را داده که مجرمین را پیش از ارتکاب جرم دستگیر کنند. جان اندرتون یکی از این ماموران پلیس است که به چنین جرمی محکوم می شود و...

فیلم دمنده Blowback 2022             با لینک مستقیم | آپ تم

خلاصه داستان :

در فیلم دمنده نیک پس از برنامه ریزی یک دزدی همه چی تمام، آماده اجرای نقشه است. اما یک مشکل وجود دارد: دخترش و دست یارانش، ایده های دیگری در سر دارند.

فیلم اسپایدرهد Spiderhead 2022             با لینک مستقیم | آپ تم

خلاصه داستان :

در فیلم اسپایدرهد : در آینده ای نه چندان دور، مجرمان این فرصت را پیدا می کنند که داوطلب آزمایش های پزشکی شوند تا دوران محکومیت خود را کاهش دهند. یکی از آن ها داوطلب تست داروی جدیدی می شود که می تواند احساس عشق در فرد ایجاد کند و با انجام این آزمایش، در واقعیت احساساتش تردید می کند.

فیلم بی رحم There Are No Saints 2022             با لینک مستقیم | آپ تم

خلاصه داستان :

در فیلم بی رحم مردی با نام مستعار "یسوعی" به خاطر جنایتی که مرتکب نشده، زندانی می شود. هنگامی که همسرش به قتل می رسد و پسرش ربوده می شود و به مکزیک برده می شود، او نقشه ای پیچیده و خطرناک برای نجات پسرش و انتقام قتل طراحی می کند.

فیلم سانتور Centaur 2022             با لینک مستقیم | آپ تم

خلاصه داستان :

در فیلم سانتور در آینده ای نه چندان دور، مجرمان این فرصت را پیدا می کنند که داوطلب آزمایش های پزشکی شوند تا دوران محکومیت خود را کاهش دهند. یکی از آن ها داوطلب تست داروی جدیدی می شود که می تواند احساس عشق در فرد ایجاد کند و با انجام این آزمایش، در واقعیت احساساتش تردید می کند.