دانلود فیلم و سریال | دانلود آهنگ - آپتم

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

فیلم تصمیم جدایی Decision to Leave 2022             با لینک مستقیم | آپ تم

خلاصه داستان :

در فیلم تصمیم جدایی یک کارآگاه حرفه ای پرونده مرگ مردی را که در کوهستان جان خود را از دست داده بر عهده می گیرد و با همسر اسرارآمیز او روبرو می شود و...

فیلم کارتر Carter 2022             با لینک مستقیم | آپ تم

خلاصه داستان :

در فیلم کارتر : داستان مردی است که هیچ خاطره ای از گذشته خود ندارد و به دل ماموریت خطرناکی فرستاده می شود. او باید هنگام فرار از مرگ که سایه به سایه به دنبالش است، هویت خود را کشف کند، بفهمد چگونه سر از اینجا درآورده و این صدای مرموزی که در گوشش او را کارتر صدا می زند کیست.

فیلم جادوگر: قسمت 1 The Witch: Part 1 2018             با لینک مستقیم | آپ تم

خلاصه داستان :

در فیلم جادوگر: قسمت 1 داستان یک دانش آموز دبیرستانی مبتلا به فراموشی را روایت می کند که سعی می کند آنچه را که برای او اتفاق افتاده کشف کند. او به سمت مشکلات عمیق تری میرود و در نهایت ...

فیلم جادوگر: قسمت 2 The Witch: Part 2 2022             با لینک مستقیم | آپ تم

خلاصه داستان :

در فیلم جادوگر: قسمت 2 این فیلم، در ادامه فیلم «جادوگر: قسمت 1 - تخریب» ساخته شده است. دختری در یک آزمایشگاه مخفی به هوش می آید و با کیونگ هی آشنا می شود که سعی دارد از او در برابر گروهی محافظت کند. وقتی این گروه بالاخره دختر را پیدا می کنند، قدرت غیرمنتظره ای آن ها را غافلگیر می کند.

فیلم دزدان دریایی 2 آخرین گنج سلطنتی The Pirates: The Last Royal Treasure 2022             با لینک مستقیم | آپ تم

خلاصه داستان :

در فیلم دزدان دریایی 2 آخرین گنج سلطنتی : در دوره امپراتوری جوسان، گروهی از راهزنان و دزدان دریایی با دلیری وارد دریاهای سرسخت می شوند و سعی می کنند سرنخ ها را رمزگشایی کنند تا پیش از رقبایشان، گنج طلای سلطنتی را پیدا کنند.

فیلم محموله ویژه Special Delivery 2022             با لینک مستقیم | آپ تم

خلاصه داستان :

در فیلم محموله ویژه : درباره زنی به نام جانگ ایون ها است که یک شغل مخفی و اسرارآمیز دارد. او درخواست های غیرعادی انتقال محموله را بدون هیچ مشکلی و با موفقیت کامل، تحویل صاحبانشان می‌دهد. یک روز او مجبور می شود پسر بچه ای را جابجا کند ولی …

فیلم دزدان دریایی آخرین گنج سلطنتی The Pirates: The Last Royal Treasure 2022             با لینک مستقیم | آپ تم

خلاصه داستان :

در فیلم دزدان دریایی آخرین گنج سلطنتی در اوج تأسیس سلسله چوسون، فرستاده ای از چین در حال تحویل مهر سلطنتی امپراتور مینگ است. اما طبیعت به شکل یک نهنگ غول پیکر مداخله می کند و مهر سلطنتی را می بلعد. هنگامی که یک جایزه سخاوتمندانه به هر کسی که بتواند مهر سلطنتی را از شکم نهنگ بازیابی کند، ارائه می شود، مسابقه ادامه دارد. گروهی از راهزنان کوهستانی به رهبری جانگ سا جونگ (کیم نام گیل) و گروهی از دزدان دریایی به رهبری یئو وول (سون یه جین) به دنبال گنج گمشده می روند، اما چه کسی ابتدا به آن می رسد؟

فیلم نفرین شده The Cursed 2021             با لینک مستقیم | آپ تم

خلاصه داستان :

در فیلم نفرین شده مردگان از زمین برخاسته اند و می توانند سخن بگویند. یک نفر این اجساد سخن گو را تحت کنترل خود دارد و با آن ها قتل های زنجیره ای مرموزی انجام می دهد.