دانلود فیلم و سریال | دانلود آهنگ - آپتم

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سریال راه خانه The Way Home 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال راه خانه داستان سه نسل از زنان قوی و مستقل است که با هم در روستای کوچکی زندگی می کنند و قدم در مسیری غیرمنتظره می گذارند.

سریال خویشاوند Kin 2021             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال خویشاوند : داستان زندگی خانواده ای دوبلینی را که در گیر و دار منازعات باندهای تبهکار، زندگی خود را سپری می کنند، روایت می کند و پیوند مستحکم و عمیق روابط خانوادگی را به تصویر می کشد.

سریال آلاسکا دیلی Alaska Daily 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال آلاسکا دیلی : درباره خبرنگاری به نام ایلین فیتزجرالد است که به تازگی اعتبار و آبروی خود را در شهر نیویورک از دست داده و مجبور می شود به یک روزنامه ساده در آلاسکا بپیوندد و این آغاز مسیری برای رستگاری فردی و حرفه ای اوست.

سریال آخرین بازمانده از ما The Last of Us 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال آخرین بازمانده از ما : یست سال پس از نابودی تمدن انسانی، جوئل که بازمانده سرسختی است استخدام می شود تا دختر 14 ساله ای به نام اِلی را به صورت مخفیانه از یک منطقه قرنطینه ظالمانه بیرون بیاورد. آن دو مسیر طاقت فرسایی را با هم آغاز می کنند و باید برای زنده ماندن به یکدیگر تکیه کنند.

سریال تری پاینز Three Pines 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال تری پاینز : مردی درباره قتل هایی که در دهکده تری پاینز رخ داده تحقیق می کند. او رازهایی قدیمی و مدفون را کشف می کند و با گذشته خود رو به رو می شود. «تری پاینز»، محصول استودیوی آمازون است.

سریال شیطان در اوهایو Devil in Ohio 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال شیطان در اوهایو : مائو دختر جوانی است که از یک فرقه خطرناک فرار می کند. روانپزشکی به نام سوزان ماتیس به او پناه می دهد اما زندگی اش در آستانه نابودی قرار می گیرد و...

سریال کلوپ نیمه شب The Midnight Club 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال کلوپ نیمه شب هفت بیمار که همگی بیماری های لاعلاجی دارند و در بیمارستان بستری هستند، یک باشگاه تشکیل می دهند و نام آن را کلوپ نیمه شب می گذارند. آنها قرار می گذارند که هر کدام از آنها زودتر مرد، از جهان مردگان با بقیه در تماس باشد و...

سریال جهنم متحرک Hell on Wheels 2014             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال جهنم متحرک : پس از تمام شدن جنگ داخلی آمریکا، سرباز کالن بوهانن تلاش می کند تا به جریان قتل همسرش پی ببرد و انتقام او را بگیرد. بنابراین راهی نبراسکای غربی می شود، اما از بی عدالتی و بی قانونی آنجا بی خبر است و...