دانلود فیلم و سریال | دانلود آهنگ - آپتم

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سریال اسلحه ها و اهالی گلاب گنج Guns and Gulaabs 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال اسلحه ها و اهالی گلاب گنج در شهر گلاب گنج که کارتل های موادمخدر سلطه دارند، معامله تریاکی باعث می شود یک افسر پلیس و یک مکانیک عاشق درگیر هرج و مرج های آن شوند

سریال عملیات ویژه Special OPS 2020             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال عملیات ویژه این سریال زندگی هیتمت سینگ را دنبال می کند که الگوهای مشابهی از حملات تروریستی ترسیم می کند و مطمئن هست که فردی حرفه ای پشت این موضوع وجود دارد. تیم او از پنج نماینده که در مناطق مختلف جهان زندگی می کنند تشکیل شده و هدف آن ها این است که مغز متفکر را پیدا و بازداشت کنند.

سریال ناتمام Adhura 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال ناتمام اتفاقات عجیبی در مدرسه شبانه روزی نیلجیری رخ می دهند که به دانش آموز جدیدی مرتبط هستند. وقتی دانش آموزان ورودی سال 2007 برای تجدید دیدار به مدرسه بر می گردند، یکی از آن ها باید با عواقب کاری که پانزده سال پیش مرتکب شد روبرو شود

سریال گرداب Suzhal The Vortex 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال گرداب داستان پرونده ای ساده در شهر کوچکی در هندوستان است که تبدیل به ماجرایی پیچیده و جنایی می شود؛ ماجرایی که تاروپود فرهنگی و اجتماعی را به خطر می اندازد.

سریال خبر دست اول Scoop 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال خبر دست اول پس از قتل هولناک خبرنگاری، یک گزارشگر جنایی که به دنبال برقراری عدالت است، درگیر پلیس، رسانه ها و دنیای تاریک بمبئی می شود.

سریال شکارچی Hunter 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال شکارچی یک پلیس فاسد به نام ویکرام که از مشکلات روحی زیادی رنج می برد در حین انجام یک ماموریت شخصی ، ناچار می شود با گذشته تاریکش روبرو شود..

سریال تاج : تقسیم شده با خون Taj: Divided by Blood 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال تاج : تقسیم شده با خون : داستان در قرن 16 اتفاق می افتد و به اکبرشاه و جنگ برای جانشینی او بین 3 پسرش می پردازد. داستانی از مبارزه برای قدرت با سیاست های خطرناک، زیبایی شاعرانه ، عشق های سوزناک ، خیانت های بی رحمانه و خونریزی...

سریال داستان ماه نوامبر November Story 2021             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال داستان ماه نوامبر : یک نویسنده سرشناس داستان های جنایی که مبتلا به بیماری آلزایمر است، در صحنه ارتکاب یک قتل پیدا می شود و هیچ چیز را به یاد نمی آورد. حالا دخترش باید او را نجات دهد.