دانلود فیلم و سریال | دانلود آهنگ - آپتم

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سریال ویچر منشا خون The Witcher Blood Origin 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال ویچر منشا خون : داستان هزاران سال پیش از سریال اصلی جریان دارد و به زندگی و اتفاقات مختلف پیرامون اولین شخص از گروه ویچر ها میپردازد.

سریال خروش آب High Water 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال خروش آب وقتی سیل به پایتخت سیلزی می رسد، تصمیم می گیرند برای نجات شهر دربرابر عناصر مخرب، روستاها و زمین های اطراف را سپر بلا قرار دهند.

سریال محکم بگیر Hold Tight 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال محکم بگیر : وقتی مرد جوانی درست پس از مرگ دوستش ناپدید می شود، لایه های زندگی در حومه مرفه شهر ورشو کم کم آشکار می شود و رازها و دروغ ها خودشان را نشان می دهند.

سریال ویچر  The Witcher 2021             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال ویچر  : گرالت ریویایی، جادوگر و شکارچی جهش‌یافته هیولا، در تلاش است تا جای خود را در این دنیای پر از هیولا و آدم‌های ظالم پیدا کند.

دانلود سریال چشم هایت را باز کن Open Your Eyes 2021             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : دانلود سریال چشم هایت را باز کن (Open Your Eyes) پس از آنکه جولیا خانواده اش را از دست می دهد، در یک مرکز درمانی تخصصی بیماری فراموشی بستری می شود. اما زمانیکه شروع به دیدن خواب هایی عجیب می کند که بیش از حد واقعی به نظر می رسند، با خود فکر می کند محلی که در آن بستریست آیا همانجاییست که تصورش را می کرده یا نه.

دانلود سریال منجلاب The Mire             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : دانلود سریال منجلاب (The Mire) دهه 1980 در لهستان. در یک شهر کوچک و فراموش شده در جایی در جنوب غربی لهستان، یک قتل وحشیانه رخ داده است: یک روسپی جوان و یک فعال کمونیست محلی. همزمان نوجوانان نیز خودکشی می کنند. ویتولد وانیچ (آندره سویرین)، روزنامه نگار باسابقه قرار است در مورد قتل در روزنامه محلی بنویسد. در همان زمان، سردبیر جوانی در همان دفتر استخدام می شود: پیوتر زارزیکی (داوید اوگرودنیک) - پسر یک فعال عالی رتبه حزب. او تحقیقات روزنامه نگاری خود را آغاز می کند. هرچه بیشتر درگیر پرونده شوید، بیشتر در آن فرو میروید. مثل باتلاقی که خارج شدن از آن دشوار است.

دانلود سریال هزار و نهصد و هشتاد و سه 1983             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان :سریال هزار و نهصد و هشتاد و سه (1983) دهه ها پس از حمله تروریستی 1983، یک دانشجوی حقوق و یک پلیس توطئه ای را کشف می کنند.