دانلود فیلم و سریال | دانلود آهنگ - آپتم

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سریال قاچاقچی دریای شمال North Sea Connection 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال قاچاقچی دریای شمال در ساحل غربی ایرلند، زنی باید با عواقب شدید تصمیم برادرش برای قاچاق مواد مخدر از راه دریا مواجه شود.

سریال پلی لیست The Playlist 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال پلی لیست داستان دنیل اِک، کارآفرین سوئدی، و شریکش مارتین لورنتزون است که با پخش آنلاین موسیقی رایگان و قانونی از طریق به راه انداختن اسپاتیفای باعث ایجاد انقلابی در صنعت موسیقی شدند.

دانلود سریال دریاچه سیاه Black Lake 2016             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : دانلود سریال دریاچه سیاه (Black Lake) دریاچه سیاه مدتهاست که خاموش به جای خود مانده است. تا اینکه گروهی از جوانان کنجکاو و جاه طلب برای گذراندن تعطیلات به این مکان پا می گذارند و دچار حوادث ماوراءالطبیعه می شوند.

دانلود سریال امدادگران First Responders 2020             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : دانلود سریال امدادگران (First Responders) در اوریا اتفاق می افتد و کارمندان خدمات امداد و نجات، پلیس و مرکز بهداشت و چالش های آنها در محل کار و روابطشان در خارج از کار را دنبال می کند ...

دانلود سریال مکس انگر هوشیار Max Anger With One Eye Open             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : دانلود سریال مکس انگر هوشیار (Max Anger With One Eye Open) این سریال جذاب درباره یکی از اعضای سابق ارتش سوئد به نام «ماکس آنجر» است که به همکار روسی اش علاقه پیدا می کند. اما پس از مدتی همکارش در سن پترزبورگ گم شده و ماکس که در تلاش برای یافتن اوست، در شرایط مرگباری قرار می گیرد...

دانلود سریال سریال ماموریت Maskineriet             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان :سریال ماموریت (Maskineriet) داستان این سریال درمورد مرد میانسالی است که یک روز، بدون آن که خودش بداند، در یک ماشین بیدار می شود و در کنارش یک اسلحه و کیفی پر از پول می بیند. در همین حین، پلیس نیز در حال تعقیب یک سارق مسلح است که در شهر جولان می دهد. آیا این 2 فرد با هم ارتباطی دارند؟!

دانلود سریال Caliphate خلافت فصل اول             | دانلود با لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان :سریال خلافت (Kalifat) داستان این سریال درباره حمله تروریستی در سوئد که از قبل برنامه ریزی شده، است. این حمله باعث می شود زندگی پنج جوان به هم گره بخورد.