دانلود فیلم و سریال | دانلود آهنگ - آپتم

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سریال از که فرار می کردیم Who Were We Running From 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال از که فرار می کردیم ماجرای مادر و دختری است که گذشته دردناکی را پشت سر گذاشته اند و مانند فراری ها از هتلی به هتل دیگر نقل مکان می کنند؛ درحالیکه هر غریبه ای در نظر آن ها یک تهدید است.

سریال فرار Runaway 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال فرار مهمت یک عکاس جنگ است که به همراه گروهی از روزنامه نگاران به طور مخفیانه وارد سوریه می شوند. آنها در چنگ سربازان داعش اسیر می شوند و...

سریال قبرستان Graveyard 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال قبرستان زیرزمین تاریکی است که واحد ویژه ای در آن به پرونده های حل نشده قتل زنان رسیدگی می کنند. کمسیر اونم باید با تعصبات مردانه ای که به خشونت مردان دامن می زند مبارزه کند. «قبرستان»، بر پلتفرم نتفلیکس عرضه شده است.

سریال جمجمه داغ Hot Skull 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال جمجمه داغ یک بیماری همه گیر که از طریق ارتباط کلامی منتقل می شود گریبان انسان ها را گرفته و یک تشکیلات ظالمانه به دنبال زبان شناسی می گردد که دربرابر این بیماری ایمن است.

سریال مارال Maral My Most Beautiful Story 2015             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال مارال ،مارال دختری جوان و جاه‌طلب از یک خانواده متوسط است که آرزویش تحصیل در خارج از کشور است. او در فروشگاه معروف لونا کار می‌کند. مارال عاشق پسری بنام سارپ میشود که در همون فروشگاه کار می‌کند سارپ نیز از مارال خوشش میاد ولی...

سریال سه سکه Uc Kurus 2021             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال سه سکه تعقیب و گریز بین رهبر مافیا کارتال که “محافظ” چینگیراکلی (نام محله کارتال به معنی مار زنگوله دار) است و افه، کمیسر بی باک اداره آگاهی بخش جرم های سازماندهی شده، با یک پرونده قتل وارونه می شود. مسیرهایی که برای دستگیری قاتل طی می کنند، آنها را به نامی می رساند که هرگز حدس نمی زنند.

دانلود سریال فاطما Fatma 2021             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : دانلود سریال فاطما (Fatma) داستان شخصی به نام «فاطما» را روایت می کند که وقتی به دنبال یافتن کوچکترین ردی از همسر گمشده اش، «ظفر»، است، مرتکب قتلی غیرمنتظره شده و برای نجات خودش مجبور به ارتکاب قتل های پی در پی می شود.

دانلود سریال نفوذی Icerde 2016             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : دانلود سریال نفوذی (Icerde) پس از ناپدید شدن پسربچه‌ای به نام امید، مادرش سعی می‌کند که با خاطرات او به زندگی ادامه ‌دهد. از سوی دیگر، سارپ (برادر امید) خود را برای گم شدن او سرزنش می‌کند و...