دانلود فیلم و سریال | دانلود آهنگ - آپتم

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سریال بنیاد Foundation 2021             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال بنیاد : بعد از آن که کهکشان سقوط می کند، دکتر هری سلدون به همراه پیروان وفادارش، تلاش می کنند سبک زندگی سابق خود را حفظ کنند.

سریال بنیاد Foundation 2021             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال بنیاد : بعد از آن که کهکشان سقوط می کند، دکتر هری سلدون به همراه پیروان وفادارش، تلاش می کنند سبک زندگی سابق خود را حفظ کنند.

سریال فریب خورده The Deceived 2020             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال فریب خورده اوفلیا دانشجوی دانشگاه کمبریج است که به استاد خود علاقه مند می شود. ارتباط پنهانی آن ها با مرگی تکان دهنده و تراژیک قطع می شود و اوفلیا احساس می کند در دنیایی گرفتار شده که در آن حتی به ذهن خودش هم اعتمادی نیست.

سریال رستگاری Redemption 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال رستگاری : سربازرس کالت کانینگهام با انضباط و جدیت خود مورد احترام همکاران خود در اداره پلیس مرزیساید انگلستان است. او همیشه خونسرد و خویشتن دار به نظر می رسد، تا وقتی که پلیس ایرلند با خبر کشف جسد زن جوانی با او تماس می گیرد.

سریال قتل های مگپای Magpie Murders 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال قتل های مگپای : پس از اینکه یک سردبیر روزنامه به نام سوزان رایلند نوشته های ناتمام نویسنده ای را درباره یک معمای حل نشده پیدا می کند، درگیر داستان های توطئه و قتل می شود و...

سریال تپه خرگوش ها Watership Down 2018             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال تپه خرگوش ها گروهی از خرگوش ها تلاش می کنند تا برای پیدا کردن خانه ای جدید و محافظت از یکدیگر، از خطرات و تهدیدها فرار کنند و بتوانند در جایی امن به زندگی خود ادامه دهند و...

سریال جاده ریدلی Ridley Road 2021             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال جاده ریدلی گروهی از افراد ضد فاشیست است که در برابر جنبش در حال شکل گیری نئونازی در بریتانیا پس از جنگ جهانی دوم سر بر آوردند. در تابستان 1962 دختر یهودی بیست ساله ای اهل منچستر، پس از مرگ پدرش به لندن می آید و به دنبال مردی است که ماه ها پیش با او ارتباط عاشقانه ای داشت. این جستجو منجر به پیوستن او به مبارزه علیه فاشیسم می شود.

سریال پنی دردفول Penny Dreadful 2014             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال پنی دردفول زنی جوان به نام ونسا ایو برای دنبال کردن رد پای یک قاتل از چندین نفر کمک می گیرد. آنها خیلی زود متوجه می شوند که با موجودی فراطبیعی رو به رو هستند و...