دانلود فیلم و سریال | دانلود آهنگ - آپتم

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سریال ساکت Muted 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال ساکت سرگیو از روزی که پدرومادرش را کشت، حتی یک کلمه حرف نزده است. شش سال از آن روز می گذرد و شاید یک دختر نوجوان بتواند پرده از تمام ماجرای آن اتفاق بردارد

سریال بلندای آسمان Sky High 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال بلندای آسمان سول مادر جوانی است که به تازگی همسرش را از دست داده و دلش نمی خواهد دوباره زیر سایه سنگین پدرش قرار بگیرد که یکی از بزرگ ترین مال خران مادرید است. به همین خاطر به دارودسته دزدی شوهر مرحوم خود می پیوندد.

سریال دختر نامرئی The Invisible Girl 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال دختر نامرئی یک پدر و دخترش درگیر تحقیقات درباره قتل دختری نوجوان در شهر زیبای کاردنا می شوند. آن ها مجبورند برای حل این پرونده قتل که آرامش شهر را بر هم زده، اختلافات خود را کنار بگذارند.

سریال گارسیا Garcia 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال گارسیا یک جاسوس حرفه ای از دهه 60 میلادی که به روش فریز شدن قابلیت مغزی خودش را حفظ کرده ناگهان وارد جهان مدرن کنونی در مادرید می شود. این مجموعه تولید شبکه اچ بی او مکس و بر همین پلتفرم عرضه شده است.

سریال سانتو Santo 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال سانتو دو افسر پلیس باید اختلافات خود را کنار بگذارند و یکی از بزرگ ترین قاچاقچیان دنیا، سانتو، را دستگیر کنند که چهره اش را کسی تا به حال ندیده است.

سریال همسایه The Neighborhood 2019             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال همسایه از این قرار است که «خاویر» شرایط سختی را سپری می کند. او به سختی می تواند تا پایان ماه هزینه هایش را تامین کند. کسب کار فروش تی شرت هایش با شعارهای انگیزشی، دیگر طرفداری ندارد و رابطه اش با «لولا» نیز دچار مشکل شده است. تنها چیزی که او در این شرایط انتظارش را نداشت وجود موجود بیگانه ای است که قبل از مرگش تمام قدرت هایش را به خاویر منتقل کند...!

دانلود سریال جگوار Jaguar 2021             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : دانلود سریال جگوار (Jaguar) در دهه 1960، اسپانیا محل زندگی صدها بازمانده از اردوگاه ماوتهاوزن شد. «ایزابل»، زن جوان اسپانیایی، یکی از آن هاست. او به دنبال «اسکورزنی»، خطرناک ترین مرد اروپا است...

دانلود سریال خانه کاغذی Money Heist 2021             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : دانلود سریال خانه کاغذی (Money Heist) شخصی به نام «پروفسور» ۸ نفر را برای سرقت از کارخانه چاپ اسکناس انتخاب می‌کند. این ۸ نفر برای اینکه هویتشان حتی برای همدیگر هم ناشناس بماند اسم شهرهای مختلف را برای خودشان انتخاب می‌کنند. «برلین»، «مسکو»، «دنور»، «توکیو»، «هلسینکی»، «اسلو»، «ریو»، «نایروبی» نام مستعار آنان است. پس از چند ماه تمرین موفق می‌شوند در همان ابتدای شروع سرقت وارد ساختمان اصلی بشوند و ۶۷ نفر هم گروگان می‌گیرند ولی فقط برای سرقت پول‌های موجود نیامدند و هدف اصلی دزدیدن ۲۴۰۰ میلیون یورو پول غیرقابل تعقیب هست که برای اینکار باید ۱۱ روز در ساختمان بمانند تا پس از چاپ این مقدار پول فرار کنند اما در این سرقت اتفاق‌هایی می‌افتد که باعث درگیری اعضای گروه با هم می‌شود و…