دانلود فیلم و سریال | دانلود آهنگ - آپتم

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سریال ناپیدا Unseen 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال ناپیدا ماجرای یک زن نظافتچی است که هنگام جستجو به دنبال شوهر گمشده خود مرتکب چندین قتل می شود. این مجموعه بر پلتفرم نتفلیکس عرضه شده است

سریال برقراری عدالت Justice Served 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال برقراری عدالت گروهی از آزادیخواهان به جلسه محاکمه یک افسر پلیس سفیدپوست که به یک مرد سیاه پوست شلیک کرده، حمله می کنند. آنها افراد حاضر در دادگاه را گروگان می گیرند و...

سریال شجاعان The Brave Ones 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال شجاعان : الهه ای با قدرت مطلق از طریق تناسخ به عنوان زن جوانی بر می گردد و باید برای انتقام مرگ خواهرش و جلوگیری از نابودی خانواده اش، بر قدرت های خود مسلط شود و آن ها را مهار کند.

سریال پالس Pulse 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال پالس یک بمب پالسی الکترومغناطیسی باعث می شود سیستم امنیتی یک ساختمان از کار بیفتد و سیگنال های بیوالکترونیکی در ذهن افراد مختل شود. یک گروه طراح بازی های ویدئویی در این ساختمان گیر می افتند و هر طبقه تبدیل به یک میدان جنگ جنون آمیز می شود. تنها راه نجات، به کار گیری توانایی های جمعی و پیشروی طبقه به طبقه از میان بلوا، جنون و قتل است.

سریال لودیک Ludik 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال لودیک : دین لودیک که سرمایه دار بزرگی در زمینه تولید مبلمان است، باید برای نجات یکی از اعضای خانواده خود از چنگ آدم رباها از کانال مخفی قاچاق الماس خود استفاده کند تا به آن سوی مرزها اسلحه بفرستد.

دانلود سریال مکان های مرده Dead Places             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : دانلود سریال مکان های مرده (Dead Places) این داستان زندگی نویسنده ای را روایت می کند که زندگیش را وقف حل موارد ماورا الطبیعه کرده است. او به خانه اش، آفریقای جنوبی، باز می گردد تا درباره بزرگترین رمز و راز زندگیش تحقیق کند: مرگ خواهرش، 20 سال پیش در کانال آب.

دانلود سریال بادبان های سیاه Black Sails             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان :سریال بادبان های سیاه (Black Sails) در دوران طلایی دزدان دریایی! یکی از مستعمره های سابق بریتانیا که اکنون جزیره ای بی قانون است، به دست یکی از بدنام ترین ناخدایان دزدان دریایی، «ناخدا فلینت»، اداره می شود. همزمان با تهدیدهای ناوهای بریتانیایی که برای پس گرفتن سرزمین های خود به آب های آن مناطق برگشته اند، چهره ی جدیدی از ناخدا فلینت پدیدار می شود. او با «النور گاتری»، دختر یکی از قدرتمندترین قاچاقچیان متحد می شود تا در کنار یکدیگر غنیمتی بزرگ بدست آورند و با جبران خسارت های وارده، ادامه حیاتشان را تضمین کنند.