دانلود فیلم و سریال | دانلود آهنگ - آپتم

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سریال جین Jane 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال جین : ماجرای دختر ده ساله ای به نام جین گارسیا است که با همکاری دوستانش به دنبال محافظت از حیوانات در حال انقراض است.

سریال سفر به مرکز زمین Journey to the Center of the Earth 2008             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال سفر به مرکز زمین دیه گو و دوستانش تابستان را در یک اردوگاه می گذرانند و در آنجا مدالی متعلق به مادربزرگ دیه گو پیدا می کنند. آن ها پا جای پای مادربزرگ می گذارند و در یک جهان موازی به ماجراجویی می روند تا سیاره را نجات دهند.

سریال نیروی اهریمنی او His Dark Materials 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال نیروی اهریمنی او : زندگی یک نوجوان بی‌سرپرست به نام ا لیرا ، یتیم جوان از دنیای متناوب ، در یک کالج در آکسفورد در کنار دانشمندان می ماند. در تلاش برای یافتن دوست مفقودش ، یک راز را کشف کرد که شامل چندین آدم ربایی است.

سریال ونزدی Wednesday 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال ونزدی : ونزدی داستان زندگی ونزدی آدامز را به عنوان یک دانش آموز و تلاشش را برای بهترکردن توانایی های ذهنی اش و همچنین حل معمایی که پدر و مادرش را درگیر کرد، به تصویر می کشد. این مجموعه عرضه شده بر پلتفرم نتفلیکس است.

سریال بابانوئل ها The Santa Clauses 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال بابانوئل ها اسکات کالوین در آستانه شصت و پنج سالگی است و متوجه می شود که دیگر نمی تواند بابانوئل باشد، به همین خاطر به دنبال جایگزین مناسبی برای بابانوئل است و هم زمان خانواده اش را برای ماجراجویی تازه ای در قطب جنوب آماده می کند.

سریال مدارشکنان Circuit Breakers 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال مدارشکنان مجموعه ای از داستان های مربوط به دنیای آینده است که از زاویه علمی-تخیلی به مشکلات کودکان می پردازد. اما همه چیز آن طور که به نظر می رسد نیست و کنجکاوی این کودکان منجر به آشوب می شود. این مجموعه بر پلتفرم اپل تی وی پلاس عرضه شده است.

سریال دختران سرف ساید Surfside Girls 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال دختران سرف ساید جید و سم دو دوست صمیمی هستند که در کنار دریا زندگی می کنند و کنجکاوی، تیزهوشی و کارآگاه بازیشان باعث می شود در شهر آرام خود، سرف ساید، معماهای فراطبیعی را کشف کنند.

سریال مرد در مقابل زنبور Man vs. Bee 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال مرد در مقابل زنبور : مردی که در یک عمارت مجلل حضور دارد و به ناگاه خود را درگیر جنگ با زنبوری می بیند. چه کسی برنده خواهد شد و چه صدمات جبران ناپذیری در این روند وارد خواهد شد؟