دانلود فیلم و سریال | دانلود آهنگ - آپتم

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سریال نوری کوچک A Small Light 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال نوری کوچک : داستان شگفت انگیز و واقعی زنی هلندی به نام میپ گیس است که در جریان جنگ جهانی دوم، بیش از دو سال به خانواده اَن فرانک پناه داد تا به دست نازی ها نیفتند

سریال لوله کش های کاخ سفید White House Plumbers 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال لوله کش های کاخ سفید داستان واقعی سیاستمدار آمریکایی، ریچارد نیکسون که در پی رسوایی بزرگی که توسط دو نفر از بهترین دستیارانش ایجاد شد، از مقام خود کناره ‌گیری کرد و...

سریال تاج : تقسیم شده با خون Taj: Divided by Blood 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال تاج : تقسیم شده با خون : داستان در قرن 16 اتفاق می افتد و به اکبرشاه و جنگ برای جانشینی او بین 3 پسرش می پردازد. داستانی از مبارزه برای قدرت با سیاست های خطرناک، زیبایی شاعرانه ، عشق های سوزناک ، خیانت های بی رحمانه و خونریزی...

سریال آرزوهای بزرگ Great Expectations 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال آرزوهای بزرگ اقتباسی از رمان چارلز دیکنز به همین نام است و داستان یتیمی به نام پیپ را روایت می کند که کودکی سختی را گذرانده و حالا ناگهان از سوی یک خیّر ناشناس، ثروت بزرگی به او می رسد. پیپ به لندن سفر می کند و قدم به طبقه اشراف می گذارد.

سریال طلا The Gold 2023             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال طلا برگرفته از ماجرای واقعی یکی از بزرگ ترین سرقت های تاریخ بریتانیا را روایت می کند: سرقت برینکس مت در سال 1983 که طی آن شمش طلایی به ارزش 26 میلیون یورو به سرقت رفت.

سریال ظهور امپراتوری ها عثمانی Rise of Empires Ottoman 2020             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال ظهور امپراتوری ها عثمانی : یک مستند تاریخی ترکیه ساخته سال 2020 و به کارگردانی امرا شاهین و نوشته شده توسط کلی مک فرسون می باشد. ستارگان این فیلم جم یگیت اوزوموغلو و توماسو باسیلی می باشند. فصل اول از 6 قسمت تشکیل شده است که برای از شبکه نتفلیکس انتشار یافت. داستان درباره سلطان محمود دوم می باشد که یک کارزار حماسی برای به دست گرفتن پایتخت بیزانس قسطنطنیه راه اندازی می کند و سیر تاریخی را قرن ها به نام خود ثبت می کند.

سریال هزار و هشتصد و نود و نه 1899 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال هزار و هشتصد و نود و نه : مهاجران چند ملیتی که از قاره قدیم به قاره جدید سفر می کنند با یک معمای کابوس وار در کشتی دومی که در دریای آزاد سرگردان است، مواجه می شوند.

سریال ملکه The Empress 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال ملکه سی سال پس از آنکه دکتر سم بکت طی انجام آزمایشی وارد ماشین ملکه شده و ناپدید می شود، اعضای تیمی جدید باید پروژه را از سر بگیرند تا به راز مربوط به ماشین و سازنده اش پی ببرند.