دانلود فیلم و سریال | دانلود آهنگ - آپتم

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

سریال جنایات هلسینکی Helsinki Crimes 2022             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال جنایات هلسینکی در موکنیمی به زنی تعرض شده و هاریونپا مامور رسیدگی به این پرونده می شود. به نظر می رسد این پرونده به تعرضات دیگر که در این منطقه گزارش شده نیز مرتبط است. اونروا نیکانن همکار جدید هاریونپا می شود.

سریال مدار قطب شمال Arctic Circle             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : در سریال مدار قطب شمال پس از آنکه نینا کاتسالو، یک افسر پلیس فنلاندی، زنی را در حال مرگ در کلبه ای قدیمی در منطقه ای جنگلی می یابد، تحقیقات جنایی آغاز می شود. اما زمانیکه ویروسی کشنده در خون او یافت می شود، پرونده به صورت ناگهانی وارد مسیری متفاوت می شود. ویروس شناس آلمانی، توماس لورنز، راهی لپلند می شود تا بر روی این ویروس تحقیقاتی انجام دهد.

دانلود سریال دیوار سفید White Wall             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان : دانلود سریال دیوار سفید (White Wall) داستان سریال با پیدا شدن یک دیوار سفید مرموز در اعماق زمین و در یکی از بزرگترین معادن استخراج پسماندهای هسته ای جهان آغاز می شود. هیچکس نمی داند این دیوار از کجا آمده، از کی در آنجاست و یا از چه موادی ساخته شده است! مردم شهر در پی جواب هایی برای سوال هایشان هستند تا اینکه ...

دانلود سریال فروپاشی Jordskott             | لینک مستقیم و نیم بها

خلاصه داستان :سریال فروپاشی (Jordskott) یک کارآگاه هفت سال پس از ناپدید شدن دخترش به شهر خود بازمی گردد و تلاش می کند ارتباطی با پرونده فعلی پیدا کند.